» » Audiobooki

Fitzek Sebastian - Terapia [Audiobook PL]Fitzek Sebastian - Terapia [Audiobook PL]

Lektor: Albert Osik

Rozmiar: 648 MB
Czas: 06:44 h
Bitrate: 224 kbps
Format: MP3
Kompresja: rar

Opis:

"Najbardziej przerażająca podróż w głąb ludzkiego umysłu… i jeszcze dalej.

""Kiedy minęło pół godziny, wiedział, że już nigdy nie zobaczy córki. Otworzyła drzwi, jeszcze raz na chwilę odwróciła się do niego i weszła do gabinetu. Josephine, jego mała dwunastoletnia córka, już nigdy stamtąd nie wyjdzie. Był tego pewien"".
Czytaj więcej

Fiszer Roma J. - Amulet [Audiobook PL]Fiszer Roma J. - Amulet [Audiobook PL]

Lektor: Kinga Suchan

Rozmiar: 842 MB
Czas: 10:13:24 h
Bitrate: 192 kbps
Format: MP3
Kompresja: rar

Opis:

Producentem audiobooka jest PRL Studio. Euforię od katastrofy czasami dzieli tylko jeden krok… Szept tego jedynego mężczyzny przyniesie Marcie w noc poślubną w Gdyni kilka słów, które wiele kobiet pewnie przyjęłoby wzruszeniem ramion, inne wręcz chciałyby takie usłyszeć. Ją natomiast krępuje balast… zasad. Wkrótce przytrafi jej się kolejne nieszczęście, tym razem w Tatrach, w pobliżu Siklawy.
Czytaj więcej

Kisiel Marta - Seria wrocławska 03. Płacz [Audiobook PL]Kisiel Marta - Seria wrocławska 03. Płacz  [Audiobook PL]

Lektor: Weronika Nockowska

Rozmiar: 769 MB
Czas: 09:18:44 h
Bitrate: 192 kbps
Format: MP3
Kompresja: rar

Opis:


Są takie przygody, które zostają w człowieku na zawsze. Są takie przygody, po których nie ma co zbierać.
Kiedy prawda o przeszłości, zamiast wyzwolenia, przynosi jedynie nową traumę, trzem pannom Stern pozostaje już tylko ucieczka od siebie nawzajem. Dopiero wołanie z zaświatów sprawia, że ścieżki dawnych przyjaciół spotykają się raz jeszcze. Czy tajemnicze zaginięcie sprzed wielu lat i dramatyczna wyprawa na ratunek Eleonorze zdołają na dobre scementować rodzinę? Czy też kolejne zanurzenie w czasie dla wszystkich okaże się tym ostatnim? Dramatyczna opowieść o podnoszeniu się z gruzów, osadzona w pełnej tajemnic i grozy scenerii Gór Sowich.
Czytaj więcej

Maleszka Andrzej - Magiczne drzewo [tom 1-5] [Audiobook PL]Maleszka Andrzej - Magiczne drzewo [tom 1-5] [Audiobook PL]

Lektor: Wojciech Chorąży

Rozmiar: 1,47 GB
Czas: rózne h
Bitrate: 96 kbps
Format: MP3
Kompresja: rar

Opis:

Chcesz zaprzyjaźnić się z Kukim, Tosią i Filipem? Wyrusz wraz z nimi do świata magii, który nie jest zarezerwowany tylko dla dzieci. Książka „Czerwone krzesło. Magiczne drzewo” Tom 1 pozwoli Ci poznać młode osoby, które mierzą się w życiu z wieloma trudnościami. W ich pokonaniu może pomóc tytułowe krzesło, które okazuje się magiczne.
Czytaj więcej

Greń Hanna - Wioska kłamców [Audiobook PL]Greń Hanna - Wioska kłamców  [Audiobook PL]

Lektor: Aleksandra Justa

Rozmiar: 475 MB
Czas: 08:39:02 h
Bitrate: 128 kbps
Format: MP3
Kompresja: rar

Opis:

Po odejściu z pracy w policji Dioniza Remańska postanowiła odszukać zabójcę swojego ojca. Jego zagadkowa śmierć od pewnego czasu nie dawała jej bowiem spokoju. Wprawdzie oskarżeni o tę zbrodnię zostali już skazani na długie lata w więzieniu, jednak Dioniza nie wierzy w ich winę. Przyjeżdża do wioski, w której mieszkają rodziny skazańców, by przeprowadzić prywatne śledztwo. Jego wyniki okazują się zaskakujące. Kłamstwa i intrygi spowijają Strzygom i sięgają poza jego granice. Z czasem sama Dioniza zaczyna wątpić, czy zdoła pośród mieszkańców tej przeklętej wioski odnaleźć prawdziwego zabójcę…
Czytaj więcej

Koziołek Krzysztof - Imię Pani [Audiobook PL]
Koziołek Krzysztof - Imię Pani  [Audiobook PL]

Lektor: Artur Ziajkiewicz

Rozmiar: 775 MB
Czas: 09:09:18 h
Bitrate: 192 kbps
Format: MP3
Kompresja: rar

Opis:

Jest 18 grudnia 1934 roku. Komisarz kryminalny Gustav Dewart wypoczywa w Grüssau (Krzeszowie), korzystając z gościny opata benedyktynów.
Żeby nie robić przykrości opatowi, policjant bierze udział w Dniu Światła, corocznej mszy odprawianej na pamiątkę odnalezienia cudownej ikony Matki Bożej Łaskawej. Niemal zaraz po nabożeństwie jeden z mnichów zostaje znaleziony martwy w klasztornej toalecie. Kiedy opat prosi swego gościa o dyskretną pomoc, ten traktuje to jako uśmiech losu i odskocznię od monotonii...
Czytaj więcej

Koziołek Krzysztof - Będę Cię szukał, aż Cię pokocham [Audiobook PL]


Koziołek Krzysztof - Będę Cię szukał, aż Cię pokocham [Audiobook PL]

Koziołek Krzysztof - Będę Cię szukał, aż Cię pokocham  [Audiobook PL]

Lektor: Sebastian Misiuk

Rozmiar: 646 MB
Czas: 11:38:16 h
Bitrate: 128 kbps
Format: MP3
Kompresja: rar

Opis:

Mijają dwa lata, odkąd Wally odszukał Kesję – miłość swego życia – i razem z Iną pokonał ludzi pracujących dla bezwzględnego koncernu Yeyland-Wutani. Teraz trójka dwudziestolatków pracuje dla Międzynarodowej Agencji do Spraw Nadprzyrodzonych.
Czytaj więcej

Koziołek Krzysztof - Święta tajemnica (bitrate 224) [Audiobook PL]Koziołek Krzysztof - Święta tajemnica (bitrate 224) [Audiobook PL]

Lektor: Artur Ziajkiewicz

Rozmiar: 782 MB
Czas: 07:55:00 h
Bitrate: 224 kbps
Format: MP3
Kompresja: rar

Opis:


Ksiądz Sambor wysłuchuje wyznań zabójcy ośmiolatka. Związany tajemnicą spowiedzi nie może o tym poinformować policji. Kiedy ginie kolejne dziecko, wikary podejmuje własne śledztwo. Schwytanie mordercy to dopiero początek jego problemów. Ta książka na zawsze zmieni Twoje wyobrażenie o spowiedzi...
Czytaj więcej

Koziołek Krzysztof - Premier musi zginąć [Audiobook PL]
Koziołek Krzysztof - Premier musi zginąć  [Audiobook PL]

Lektor: Paweł Werpachowski

Rozmiar: 841 MB
Czas: 06:07:40 h
Bitrate: 320 kbps
Format: MP3
Kompresja: rar

Opis:

Ktoś zatruwa wodociągi w miastach zachodniej Polski. Następnego dnia przestaje działać sygnalizacja świetlna we Wrocławiu i Warszawie, oba miasta ogarnia komunikacyjny chaos. Nieznani sprawcy paraliżują ruch pociągów w całym kraju. Milkną sieci telefonii komórkowych, przestaje działać internet. Hakerzy niszczą systemy rozliczeń międzybankowych i terminali płatniczych. W obliczu braku papierowego pieniądza miliony Polaków z dnia na dzień zostają bez środków do życia. Kraj staje na skraju przepaści.
Do aktów terroru przyznaje się organizacja pod nazwą „Gniew Boży". Kto za nią stoi? Komu zależy na tym, aby w Polsce wybuchła wojna domowa?

Czytaj więcej
strzałka do góry