Chandler Raymond - Żegnaj, laleczko [Audiobook PL]


Chandler Raymond - Żegnaj, laleczko [Audiobook PL]

Chandler Raymond - Żegnaj, laleczko [Audiobook PL]Lektor: Przemysław Bluszcz

Rozmiar: 849 MB
Czas: 10:18 h
Bitrate: 192 kbps
Format: MP3
Kompresja: rar

Opis:

hilip Marlowe, prywatny detektyw z Miasta Aniołów ma w tym mieście swoje miejsca. Ma również takie, do których wie, że nie powinien się zapuszczać i jednym z nich jest lokal "U Floriana", gdzie od dawna biali nie mają wstępu. Gdy jednak na drinka właśnie tam zaprasza potężny, cudacznie ubrany recydywista Łoś Malloy, odmowa nie wchodzi w grę. A gdy szukający dawnej ukochanej olbrzym dokona zabójstwa niemal na oczach detektywa, można być pewnym, że na tym jednym drinku się nie skończy.
Czytaj więcej

Stephen King - Cmętarz zwieżąt - audiobook PL


Stephen King - Cmętarz zwieżąt - audiobook PL


Stephen King - Cmętarz zwieżąt - audiobook PL

Opis:
Zazwyczaj przeprowadzka to początek nowego życia, ale dla rodziny Creedów stała się początkiem ich końca. Mistrz horroru Stephen King zaprasza czytelników na wycieczkę do piekła i z powrotem!

Na świecie istnieją dobre i złe miejsca. Nowy dom rodziny Creedów w Ludlow był niewątpliwie dobrym miejscem - przytulną, przyjazną wiejską przystanią po zgiełku i chaosie Chicago. Cudowne otoczenie Nowej Anglii, łąki, las; idealna siedziba dla młodego lekarza, jego żony, dwójki dzieci i kota. Wspaniała praca, mili sąsiedzi - i droga, po której nieustannie przetaczają się ciężarówki. Droga i miejsce za domem, w lesie, pełne wzniesionych dziecięcymi rękami nagrobków, z napisem na bramie: CMĘTARZ ZWIEŻĄT (cóż, nie wszystkie dzieci znają dobrze ortografię...).
Czytaj więcej
strzałka do góry