Pańskie czasy / Herrliche Zeiten (2018) PL-KaZa / Lektor PL [ONLiNE]

Pańskie czasy / Herrliche Zeiten (2018) PL-KaZa / Lektor PL [ONLiNE]

reżyseria: Oskar Roehler
scenariusz: Jan Berger
gatunek: Dramat, Komedia
produkcja: Niemcy
premiera: 3 maja 2018 (świat)


Evi Müller-Todt (Katja Riemann) jest zmanierowaną architektką krajobrazu. Wraz ze swoim mężem Clausem (Oliver Masucci), chirurgiem plastycznym, mieszka w olśniewającej posiadłości. Po odejściu osoby sprzątającej, para zmuszona jest szukać nowej gosposi. Claus formułuje zatem ogłoszenie o pracę o pretensjonalnej treści "Niewolnik poszukiwany". Ku zaskoczeniu ich obojga wkrótce odzywa się do nich mnóstwo osób, oferując usługi seksualnej. Para nie zawiązuje z nikim jednak współpracy. W końcu na ogłoszenie odpowiada zadbany i wykształcony Bartos (Samuel Finzi). Mężczyzna chce im służyć, a Klaus i Evi postanawiają go zatrudnić. Wkrótce sprawy wymykają się spod kontroli.
Czytaj więcej

Plażowy haj / The Beach Bum (2019) PL-KazA / Lektor PL [ONLiNE]

Plażowy haj / The Beach Bum (2019) PL-KazA / Lektor PL [ONLiNE]

reżyseria: Harmony Korine
scenariusz: Harmony Korine
gatunek: Komedia
produkcja: Francja, Szwajcaria, USA, Wielka Brytania
premiera: 9 marca 2019 (świat)


Poeta Moondog (Matthew McConaughey) żyje hedonistycznym i pseudonomadycznym stylem życia w Florida Keys. Powoli pracując nad swoją nową książką i ciesząc się życiem jako miejscowa legenda, pomimo powszechnej opinii, że jego świetność już dawno minęła. Jego eskapady są finansowane przez jego bogatą żonę Minnie i świeżo poślubionej córki Heather. Moondog często flirtuje i oszukuje swoją żonę z kobietami, które spotyka podczas swoich podróży, podczas gdy Minnie jest w namiętnym romansie z przyjacielem swojego męża.
Czytaj więcej

Na ringu z rodziną / Fighting with My Family (2019) PL-KazA / Lektor PL [ONLiNE]

Na ringu z rodziną / Fighting with My Family (2019) PL-KazA / Lektor PL [ONLiNE]

reżyseria: Stephen Merchant
scenariusz: Stephen Merchant
gatunek: Biograficzny, Dramat, Komedia
produkcja: USA, Wielka Brytania
premiera: 28 stycznia 2019 (świat)


Sarya (Florence Pugh) jest podekscytowana, że otrzymuje niepowtarzalną okazję, aby wziąć udział w naborach organizowanych przez federację WWE. Gdy dostaje się do ciężkiego programu kwalifikacyjnego, musi opuścić swoich krewnych i stawić czoła nowym wyzwaniom. Dziewczyna chce dowieść światu, że to, co ją wyróżnia od innych, pomoże jej stać się gwiazdą.
Czytaj więcej
strzałka do góry