» » » Deponia Doomsday (2016) MULTi11-PLAZA / Polska Wersja Językowa

Deponia Doomsday (2016) MULTi11-PLAZA / Polska Wersja Językowa

Deponia Doomsday (2016) MULTi11-PLAZA / Polska Wersja Językowa


Deponia Doomsday (2016) MULTi11-PLAZA / Polska Wersja Językowa


Opis:

Deponia Doomsday na PC Windows to czwarta odsłona serii humorystycznych gier przygodowych niemieckiego studia Daedalic Entertainment. Oryginalnie cykl miał się zakończyć na części trzeciej, zatytułowanej wymownie Goodbye Deponia, ale pod wpływem próśb fanów twórcy zdecydowali się kontynuować historię.

Bohaterem Deponia Doomsday jest Rufus, protagonista poprzednich gier z serii. We wprowadzeniu do gry bohater doświadcza wizji zagłady podniebnego miasta Elysium i jego rodzinnej Deponii. Po tym jak jej powierzchnię opanowują potwory zwane Fewlockami, a Rufus najwyraźniej zostaje ostatnim żyjącym przedstawicielem ludzkości, bohater decyduje się wysadzić planetę. Po przebudzeniu z koszmaru, Rufus postanawia zrobić wszystko, co w jego mocy, by nie dopuścić do urzeczywistnienia się tej przerażającej wizji. W tym celu skorzysta z pomocy profesora McChronicle'a i wynalezionego przez niego wehikułu czasu, by odbyć szaloną podróż w czasie i przestrzeni.

Zgodnie z tradycją serii, fabuła Deponia Doomsday to zabawna, pokręcona opowieść, podczas której bohater spotyka starych dobrych znajomych - w tym ukochaną Goal, Lonzo, Lotti czy Wenzela - a także ponad 70 nowych postaci. Czwórka jest grą większą od swoich poprzedniczek, gdyż oferuje około 20 godzin rozgrywki i ponad 100 rysunkowych plansz.

Opis Uploadu:

Waga: 3.15 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: English, French, German, Spanish, Portuguese-Brazil, Russian, Italian, Polish, Simplified Chinese, Czech, Turkish
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Skopiuj zawartość folderu PLAZA do folderu z grą.
5. Graj.

NOTES: The game is updated to v1.2.0267 and includes the following languages.


Download:

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
strzałka do góry