» » » Battlefield Hardline (2015) MULTi12-ElAmigos / Polska Wersja Językowa

Battlefield Hardline (2015) MULTi12-ElAmigos / Polska Wersja Językowa

Battlefield Hardline (2015) MULTi12-ElAmigos / Polska Wersja Językowa


Battlefield Hardline (2015) MULTi12-ElAmigos / Polska Wersja Językowa


Opis:

Battlefield Hardline jest pierwszą odsłoną podserii należącej do cyklu pierwszoosobowych strzelanin Battlefield. W odróżnieniu od poprzednich części, główną rolę w tworzeniu gry powierzono studiu Visceral Games – autorom kosmicznych survival horrorów Dead Space - a nie, jak to było wcześniej, szwedzkiej ekipie EA DICE.

Battlefield Hardline porzuca tradycyjny teatr wojny na rzecz konfliktu innego kalibru - zmagań policji z przestępczością zorganizowaną. Gracz wciela się w Nicka Mendozę, młodego detektywa z Miami, który wyrusza na personalną wendettę po Stanach Zjednoczonych, wymierzoną przeciwko swoim byłym partnerom, których perspektywa szybkiego wzbogacenia się wciągnęła na ścieżkę bezprawia. Struktura fabuły wzorowana jest na serialach telewizyjnych, tzn. występuje tu podział na odcinki często zakończone zwrotami akcji. Pewnym urozmaiceniem są sekwencje detektywistyczne, podczas których Nick zbiera dowody rzeczowe i identyfikuje podejrzanych. Może on również podejmować się dodatkowych zleceń (np. wyeliminować przestępców ściganych listem gończym), by zarobić dodatkowe pieniądze i zdobyć punkty doświadczenia potrzebne do zakupu ulepszeń broni.

Mapy w Battlefield Hardline są mniejsze niż w poprzednich odsłonach serii. Ze względu na fabularne umiejscowienie gry dominują tu obszary miejskie, choć występują też lokacje osadzone np. na amerykańskich pustyniach. W grze powrócił zastosowany w Battlefield 4 system Levolution, umożliwiający wysoki stopień destrukcji otoczenia, realnie wpływający na wygląd i ukształtowanie map. Twórcy od nowa zaprojektowali sztuczną inteligencję komputerowych przeciwników, dzięki czemu przy ponownym przechodzeniu poszczególne misje mogą potoczyć się nieco inaczej.

ElAmigos release, game is already cracked after installation (crackfix by CPY). Updated to version 1.07.15.00 (v2.0).


Opis Uploadu:

Waga: 32.20 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese (Brazil), Russian, Polish, Japanese, Korean, Chinese Traditional, Czech
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Graj.


Zabezpieczone linki:

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
strzałka do góry