» » » Dawn of Man (2019) ALIEN Repack / Polska Wersja Językowa

Dawn of Man (2019) ALIEN Repack / Polska Wersja Językowa

Dawn of Man (2019) ALIEN Repack / Polska Wersja Językowa

v 1.2.0 (18.07.2019)
Wydanie zawiera najnowszy Update !


Dawn of Man (2019) ALIEN Repack / Polska Wersja Językowa

Dawn of Man stanowi połączenie survivalu i city buildera. Zadaniem gracza jest poprowadzenie osady osadzonej w prehistorii, zaczynając od epoki kamienia łupanego, na epoce żelaza kończąc. Za produkcję gry odpowiada studio Madruga Works.

W Dawn of Man zadaniem gracza jest poprowadzenie prehistorycznej osady. W czasie rozgrywki zetknie się on ze wszystkimi epokami, które składają się na ten okres historii. Zadaniem gracza jest przeprowadzenie wioski przez wszystkie te etapy i stawianie czoła ciągle zmieniającym się aspektom środowiskowym i technologicznym.

Dawn of Man nie różni się zbytnio od klasycznych przedstawicieli gatunku. Gracz ma do dyspozycji określony obszar, na którym rozbudowuje swoją osadę. Na mapie znajdują się surowce, które posłużą do ciągłego rozwoju, w tym do stawiania nowych budynków czy tworzenia narzędzi niezbędnych do przetrwania. Istotną rolę w rozgrywce pełnią pory roku. To od nich zależy dostępność pożywienia, np. ryby najłatwiej jest zdobyć wiosną, a owoce najobficiej występują na początku lata. Również zwierzęta, stanowiące źródło wielu surowców takich jak skóry czy kości, pojawiają się w okolicach osady tylko wtedy, gdy jest ciepło. Zimą natomiast wszelkie źródła pożywienia są niedostępne, a mieszkańcy dodatkowo potrzebują ciepłych ubrań. Wraz z postępem rozgrywki gracz opracowuje nowe technologie, które pozwalają uzyskać dostęp do bardziej zaawansowanych rozwiązań. Dzięki nim można między innymi rozpocząć uprawę warzyw i uniezależnić się od zbieractwa. Niestety każda kolejna technologia wiąże się z pewnymi konsekwencjami jak np. zwiększone zapotrzebowanie mieszkańców na żywność. Na osadników czekają także różnego rodzaju zagrożenia. W Dawn of Man jest wiele czynników, które mogą spowodować śmierć. Same polowania na prehistoryczną zwierzynę, jak np. mamuty, może mieć katastrofalne skutki. Dodatkowo wioska może zostać zaatakowana przez łupieżców. Do obrony przygotowano szereg broni i fortyfikacji, które gracz może skonstruować.

Wymagania systemowe:
Rekomendowane: Intel Core i5, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 lub lepsza, 2 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit
Minimalne: Dual Core 2.0 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460 lub lepsza, 2 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bitINFO/OPiS UPLOADU:
wielkość całości: 800.42 MB
rodzaj kompresji: brak / rar
zawartość uploadu: ISO
dane naprawcze: brak
haslo: brak
Wersje językowe Napisy: English, French, German, Spanish, Italian, Polish, Hungarian, Russian, Portuguese-Brazil, Norwegian, Swedish, Arabic, Japanese, Korean, Traditional Chinese, Thai
Wersje językowe Audio: Brak

INSTALACJA:
1. Wypal obraz płyty lub zamontuj w wirtualnym napędzie
2. Zainstaluj grę.
3. Graj


DOWNLOAD
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


HASLO
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


Artykuł edytowany przez: first person - 20-07-2019, 06:30
Powód: nowa wersja

strzałka do góry