» » » War for the Overworld - Ultimate Edition (2015) PLAZA / Polska Wersja Językowa

War for the Overworld - Ultimate Edition (2015) PLAZA / Polska Wersja Językowa

War for the Overworld - Ultimate Edition (2015) PLAZA / Polska Wersja Językowa


War for the Overworld - Ultimate Edition (2015) PLAZA / Polska Wersja Językowa


Opis:

War for the Overworld to osadzona w klimatach humorystycznego fantasy strategia czasu rzeczywistego koncentrująca się na aspekcie ekonomicznym. Jest to debiutancki projekt studia Subterranean Games.

Grę opracowano jako duchowego spadkobiercę serii Dungeon Keeper i autorzy odtworzyli większość podstawowych elementów tego cyklu. Jednocześnie nie ograniczyli się tylko do rekonstrukcji rozwiązań studia Bullfrog i zaoferowali również sporo własnych pomysłów. Wcielamy się we władcę podziemnego królestwa. Na początku podległa nam domena jest skromnych rozmiarów i naszym zadaniem jest rozwinięcie jej do poziomu prawdziwego imperium zła. Oczywiście, zamieszkujące powierzchnię siły dobra pod przewodnictwem Cesarza Stockingtona nie zamierzają się temu przyglądać z założonymi rękoma i spróbują pokrzyżować nam plany.

Gra jest strategią czasu rzeczywistego, w której nacisk położono przede wszystkim na aspekt ekonomiczny i odpowiednie planowanie architektury lochów. Zabawa polega głównie na rozbudowie podziemi oraz tresowaniu zamieszkujących je potworów, tak aby były zdolne rozerwać na strzępy wszystkich szlachetnych bohaterów, którzy zapuszczą się do naszych podziemi. Stawianie pełnych pułapek korytarzy i pomieszczeń oraz werbowanie armii zła wymaga jednak uprzedniego stworzenia zdrowej podziemnej gospodarki. Podległe nam monstra posiadają własne potrzeby i bez ich zaspokojenia nie możemy liczyć na ich posłuszeństwo. Niektórym potworom wystarczy wyżywienie, ale potężniejsze maszkary zażądają również zapłaty w złocie. W odpieraniu ataków pomagają nam nie tylko własne armie, ale również bogaty wybór struktur defensywnych oraz pułapek. Otrzymujemy też dostęp do rozbudowanego systemu zaklęć. Co więcej, niektóre monstra wyznają mroczne bóstwa i jeśli dostarczymy im odpowiednich składników, to odprawią specjalne rytuały zapewniające nam dodatkową przewagę. Wszystkim tym bawimy się w ramach fabularnej kampanii lub trybu swobodnego. Nie zabrakło również rozgrywek multiplayer.

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:

Rekomendowane: Quad Core 2.0 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GT 520/Radeon HD 5870 lub lepsza, 8 GB, Windows 7/8

Minimalne: Dual Core 2 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce GT 440/Radeon HD 4870 lub lepsza, Windows 7/8

Opis Uploadu:

Waga: 7.10 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: ENG, PL i inne
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Skopiuj zawartość folderu PLAZA do folderu z grą.
5. Graj.

NOTES: This release is standalone and includes all content and DLC from previous releases and updates.

NOTES1: The game is updated to v2.0.7.


Zabezpieczone linki:

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
strzałka do góry