» » » BattleTech - Urban Warfare (2019) REPACK-PLAZA

BattleTech - Urban Warfare (2019) REPACK-PLAZA

BattleTech - Urban Warfare (2019) REPACK-PLAZA


BattleTech - Urban Warfare (2019) REPACK-PLAZA


Opis:

BattleTech to stworzona z myślą o PC Windows taktyczna gra RPG z akcją osadzoną w tytułowym uniwersum - świecie pełnym krwawych konfliktów i bezlitosnych najemników. Całość stanowi odświeżenie kultowej już marki, która po raz pierwszy ukazała się na komputerach PC w 1988 roku, za sprawą studia Westwood. Gra opracowana została przez Harebrained Scheme, które ma na swoim koncie między innymi trylogię Shadowrun.

Mamy rok 3025. Galaktyka jest trawiona przez nieustający konflikt pomiędzy rodami arystokracji. W walkach wykorzystywane są potężne machiny bojowe zwane BattleMechami. Gracz wciela się w dowódcę oddziału najemników, który zostaje wciągnięty w brutalną, międzygwiezdną wojnę domową i pomaga pozbawionej władzy królowej odzyskać jej tron.

Rozgrywkę w przygotowanym z myślą o PC Windows BattleTech można podzielić na dwie części. Pierwsza z nich polega na toczeniu turowych starć, w trakcie których kontrolujemy swoich pilotów i wykorzystujemy ich maszyny, uzbrojenie, umiejętności specjalne oraz zróżnicowaną rzeźbę terenu, by przechytrzyć wroga. Pole bitwy obserwujemy najczęściej z perspektywy izometrycznej, jednak w trakcie wykonywania ataków i ruchów kamera zmienia położenie (podobnie jak np. w cyklu XCOM).

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:

Rekomendowane: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD FX-4300 3.8 GHz, 16 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 670 / Radeon R9 285 lub lepsza, 30 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit

Minimalne: Intel Core i3-3105 3.1 GHz / AMD Phenom II X3 720 GHz 2.8 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 560 Ti / Radeon HD 5870 lub lepsza, 30 GB HDD, Windows 7 64-bit

Opis Uploadu:

Waga: 13.01 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: ENG
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Skopiuj zawartość folderu PLAZA do folderu z grą.
5. Graj.

NOTES: This release is standalone and includes all content and DLC from our previous releases and updates.
REPACK NOTES: The initial SFV was wrong, sorry about that.


Zabezpieczone linki:

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
strzałka do góry