» » » Driftland: The Magic Revival - Big Dragon (2019) PLAZA / Polska Wersja Językowa

Driftland: The Magic Revival - Big Dragon (2019) PLAZA / Polska Wersja Językowa

Driftland: The Magic Revival - Big Dragon (2019) PLAZA / Polska Wersja Językowa


Driftland: The Magic Revival - Big Dragon (2019) PLAZA / Polska Wersja Językowa


Opis:

Polska gra strategiczna w realiach fantasy, w której model rozgrywki plasuje się między podgatunkami RTS, god game i 4X. Stworzyło ją studio Star Drifters, uformowane przez współzałożycieli CI Games (Lords of the Fallen, Sniper: Ghost Warrior).

Akcja gry toczy się na tytułowej planecie Driftland, która w wyniku dawnej wojny, toczonej przez magów czterech ras, rozpadła się na wiele małych kawałków. W obliczu zagłady, zwaśnione strony zostały zmuszone do zawarcia porozumienia, na mocy którego zużyły resztę swojej magii na stworzenie potężnego zaklęcia, utrzymującego świat w równowadze. Wojna odbiła się jednek niekorzystnie na warunkach życia na zniszczonej planecie, a jej mieszkańcy upodobnili się do barbarzyńskich plemion. Po kilku wiekach postępującej degeneracji pojawiła się iskierka nadziei w postaci odradzającej się magii, pozwalającej na ponowne scalenie globu. Wraz z nią powrócił jednak również dawny konflikt. W grze wcielamy się w maga, będącego nowym władcą jednej z ras, a naszym zadaniem jest wykorzystanie nadarzającej się sposobności do przywrócenia równowagi na Driftland i uczynienia zeń własnego królestwa.

Mechanika rozgrywki w grze Driftland: The Magic Revival łączy elementy kilku gatunków, takich jak klasyczne RTS-y czy strategie 4X, bazujące na ekspansji, eksploracji, eksploatacji i eksterminacji. Cała gospodarka gry oparta została o zasoby oraz magię, jednak w przeciwieństwie do wspomnianych typów gier, autorzy zrezygnowali ze żmudnego i czasochłonnego mikrozarządzania, kładąc szczególny nacisk na podejmowanie strategicznych decyzji oraz wyznaczanie i realizację celów.

Do głównych zadań gracza należy dbanie o królestwo i jego rozwój, a kluczowym elementem rozgrywki jest eksploracja algorytmicznie generowanego świata i stopniowe scalanie poszczególnych wysepek celem powiększania naszej strefy wpływów. Część strategiczna i taktyczna rozgrywane są na tej samej mapie, a podczas walki kierujemy oddziałami złożonymi z szeregu zróżnicowanych jednostek, potrafiących np. oswajać i dosiadać latające zwierzęta. Podczas zabawy nie mamy jednak bezpośredniego wpływu na poczynania naszych poddanych, a wszelka ingerencja w świat gry opiera się na wydawaniu rozkazów i wyznaczaniu naszym poddanym określonych zadań. Pomocna w tym okazuje się magia, dzięki której możemy przesuwać fragmenty planety, a nawet zmieniać panujące na nich biomy.

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:

Rekomendowane: Intel Core i5 3.0 GHz / AMD Ryzen 5, 8 GB RAM, karta grafiki 3 GB GeForce GTX 970 / 4 GB Radeon RX 480 lub lepsza, 5 GB HDD, Windows 10 64-bit

Minimalne: Intel Core i3 3.0 GHz / AMD Ryzen 3, 4 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 770 / Radeon HD 7970 lub lepsza, 5 GB HDD, Windows 7 64-bit

Opis Uploadu:

Waga: 2.22 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: ENG, PL i inne
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Skopiuj zawartość folderu PLAZA do folderu z grą.
5. Graj.

Zmiana języka: ".../Engine/Binaries/ThirdParty/Steamworks/Steamv139/Win64/steam_emu.ini" - zmieniamy english na polish.

NOTES: This release is standalone and updated to v1.1.17.


Zabezpieczone linki:

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
strzałka do góry