» » » Crossroads Inn - Pests Puppies (2020) CODEX / Polska Wersja Językowa

Crossroads Inn - Pests Puppies (2020) CODEX / Polska Wersja Językowa

Crossroads Inn - Pests Puppies (2020) CODEX / Polska Wersja Językowa


Crossroads Inn - Pests Puppies (2020) CODEX / Polska Wersja Językowa


Opis:

Dzieło polskiego studia Kraken Unleashed Games, łączące elementy strategii ekonomicznej, symulacji i RPG-a. W Crossroads Inn wcielamy się we właściciela tytułowej karczmy, którego zadaniem jest przekształcenie jej w przybytek znany w całej krainie Delcrys.

Crossroads Inn zabiera nas w podróż do fantastycznej krainy Delcrys. Głównym bohaterem gry jest ostatni żyjący potomek króla Owena (pozostali zginęli w niewyjaśnionych okolicznościach, a sam monarcha został otruty w wyniku spisku możnowładców). Pomaga mu Martyn Bradver, właściciel podupadającej karczmy ulokowanej na skrzyżowaniu największych szlaków handlowych, a przy tym były żołnierz, któremu udało się zdobyć na tyle duże zaufanie króla Owena, że ten uczynił go opiekunem swojego następcy.

Opowiedziana w grze historia ma nieliniowy przebieg; wpływ na losy całego Delcrys mają nie tylko nasze decyzje biznesowe, ale i relacje z gośćmi, a także to, z którymi frakcjami będziemy współpracować. Podjęte wybory zaprowadzą nas do jednego z dwunastu możliwych zakończeń.

W Crossroads Inn mamy możliwość swobodnego manipulowania kamerą, choć najlepiej sprawdza się widok izometryczny. W trakcie zabawy sprawujemy pieczę nad tytułową karczmą; choć na początku staramy się jedynie utrzymać nasz przybytek na powierzchni, z czasem zaczynamy przekształcać go w miejsce cieszące się sławą w całej krainie Delcrys. By tego dokonać, musimy zarządzać dostawami, przygotowywać przepisy na dania z naszego menu, a także zatrudniać pracowników reprezentujących siedem specjalizacji (m.in. bardów oraz kurtyzany; ich umiejętności rosną w miarę postępów). Poza tym odpowiadamy za rozbudowę i umeblowanie oberży oraz utrzymanie jej w stylu zachęcającym do odwiedzin przedstawicieli różnych grup społecznych - od lokalnych watażków i pijaków, przez złodziei, płatnych morderców i włóczęgów, skończywszy na poszukiwaczach przygód oraz arystokratach.

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:

Rekomendowane: Intel Core i5-2400 3.1 GHz, 6 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 750 Ti / Radeon R7 240 lub lepsza, 6 GB HDD, Windows 7(SP1)/8.1/10

Minimalne: Intel Core i3-2100 3.1 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 550 Ti / Radeon HD 5850 lub lepsza, 6 GB HDD, Windows 7(SP1)/8.1/10

Opis Uploadu:

Waga: 7.22 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: ENG, PL
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Skopiuj zawartość folderu CODEX do folderu z grą.
5. Graj.

NOTES: This release is standalone and includes all content from our previous release and updates.


Zabezpieczone linki:

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
strzałka do góry