Nasz czat
» Informacje

Witamy Na FileLanD


Serdecznie witamy na stronie FileLanD.pl

Serdecznie Witamy wszystkich Gości, Użytkowników jak i Naszych Uploaderów !


Strona ujrzała światło dzienne dnia 18.06.2017 r. a zadaniem jej ma być udostępnianie linków do plików i od razu zaznaczamy, że żadnych plików nie przechowujemy na stronie a jedynie informacje na ich temat (opis, długość, kodek, typ, rodzaj kompresji, suma kontrolna itp.) jak też odnośniki w postaci linków do serwisów na których znajdują się pliki.
Mamy nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie i zachęci swoich znajomych czy też przyjaciół do odwiedzania naszej strony. Postaramy się żeby strona pracowała stabilnie i szybko a o wszelakich błędach prosimy zawiadamiać administrację strony FilelanD.pl

Administracja :
admin:shark
moderator: Xanadu

Pozdrawiamy i zachęcamy do ponownego odwiedzenia Naszej strony !
Czytaj więcej

Informacje

Copyright © 2017-2018 softarchive.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Informujemy: Strona softarchive.pl nie przechowuje żadnych plików, a jedynie informacje na ich temat (opis, długość, kodek, typ, rodzaj kompresji, suma kontrolna itp.) jak też odnośniki w postaci linków do serwisów na których znajdują się pliki. Administracja strony nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Wszelkie roszczenia prawne proszę kierować do serwisów na których umieszczone są pliki.

Administracyjne :

  •   Kontakt z Administracją
  •   Regulamin - Zapoznaj się !
  •   Uploaduj na stronie - Zapraszamy !
  •   Tabela Kar - Zapoznaj się !
  •   Rejestracja nowego użytkownika - REJESTRACJA
  • strzałka do góry