Strona Główna » BEZPŁATNE & PORTABLE

PhotoDiva 3.15 [PORTABLE]

PhotoDiva 3.15 [PORTABLE]

PhotoDiva jest jednym z najlepszych programów do retuszu zdjęć portretowych. Odpowiedni dla początkujących fotografów i tych, którzy chcą szybko poprawić swoje zdjęcia. Pozbądź się rozjaśnień, usuń wszelkie niedoskonałości na skórze i osoby przypadkowo złapane w kadrze, zmień nieudane tło na zdjęciach, popraw rysy twarzy, dodaj makijaż - wszystko to można zrobić w programie w kilka sekund. Poprawia zdjęcia w trybie automatycznym. Skutecznie usuwa zarówno drobne, jak i poważne defekty na zdjęciu.
Czytaj więcej

BlueStacks 4.280.1.1002 MULTI-PL

BlueStacks 4.280.1.1002 MULTI-PL

BlueStacks to nic innego jak emulator aplikacji dla Androida, które możemy uruchomić z poziomu systemu Windows. Producent zadbał o możliwość synchronizacji aplikacji co oznacza, że użytkownicy smartfonów z Androidem uzyskają dostęp do wszystkich zakupionych i pobranych programów.

Artykuł był edytowany przez: first person - 5-05-2021, 21:50
Powód: nowa wersja

Czytaj więcej

Topaz Video Enhance AI 2.2.0 (x64) [PORTABLE]

Topaz Video Enhance AI 2.2.0 (x64) [PORTABLE]

Topaz Video Enhance AI to zupełnie nowe rozwiązanie do ulepszania wideo za pomocą sztucznej inteligencji. Wyszkolony z tysiącami filmów i łączący informacje z wielu wejściowych klatek wideo, Topaz Video Enhance AI przeskaluje wideo do rozdzielczości 8K z precyzyjnymi szczegółami i spójnością ruchu. Do tej pory nie było sposobu na idealne odtworzenie wideo w wysokiej rozdzielczości z materiału o niskiej rozdzielczości. Technologia Video Enhance AI zamienia Twoje filmy w czysty, przeskalowany materiał do 8K, od starych filmów domowych po niskiej jakości SD i DVD.
Czytaj więcej

IObit Driver Booster Pro 8.4.0.420 MULTI-PL [PORTABLE]

IObit Driver Booster Pro 8.4.0.420 MULTI-PL [PORTABLE]

Driver Booster to użyteczne narzędzie, które umożliwia zarządzanie sterownikami do urządzeń w systemie Windows, dbając o to, by na komputerze zainstalowane było zawsze najaktualniejsze oprogramowanie sterujące pracą różnych jego podzespołów.

Artykuł był edytowany przez: first person - 2-04-2021, 20:26
Powód: nowa wersja

Czytaj więcej
strzałka do góry