Nasz czat

MSAct++ 2.05 Portable

MSAct++ 2.05 Portable

Program jest przeznaczony do instalacji klucza i aktywacji Windows 7-10 i Office 2010-2016. Jeśli klawisz set umożliwia aktywację przez sieć, przez Internet, produkt jest aktywowany automatycznie, jeśli tak się nie stanie, a klucz nie jest zablokowany - kod jest wysyłany do przesłania M $ Activation Center do aktywacji przez telefon. W przeciwieństwie do MSAct w programie MSAct Plus ma możliwość tworzenia grup kluczy dla różnych produktów.
Czytaj więcej

Windows 10 Pro Permanent Activator Ultimate 2018 v2.2

Windows 10 Pro Permanent Activator Ultimate 2018 v2.2

Windows 10 Pro Permanent Activator Ultimate 2018 v2.2

Windows 10 Permament Activator to program wyszukujący licencji na różnych serwerach dla Windows 10 wszystkich typów publikacji. Klucze są codziennie automatycznie aktualizowane. To oprogramowanie jest jednym z najlepszych aktywatorów dla Windows 10 z codziennym aktualizowaniem kluczy.
To najlepszy program do stałego aktywowania Windows 10. Dodatkowo jest łatwy w użyciu i nie wymaga doświadczenia aby zaktualizować klucz podczas próby aktywowania programu.
Czytaj więcej

WizTree 3.00 Portable

WizTree 3.00 Portable


WizTree to inteligentny mały program przeznaczony do przeszukiwania dysku twardego i wyświetlania najbardziej obszernych plików i folderów. Jak mówią autorzy programu, "WizTree jest najszybszym analizatorem miejsca na dysku twardym na świecie". Skanuje dysk twardy i pokazuje, które pliki i foldery korzystają z większości przestrzeni. Wykonuje się to w najszybszy sposób. Po prostu nie znajdziesz szybszej aplikacji tego typu!
Czytaj więcej

Informacje

Copyright © 2017-2018 softarchive.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Informujemy: Strona softarchive.pl nie przechowuje żadnych plików, a jedynie informacje na ich temat (opis, długość, kodek, typ, rodzaj kompresji, suma kontrolna itp.) jak też odnośniki w postaci linków do serwisów na których znajdują się pliki. Administracja strony nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Wszelkie roszczenia prawne proszę kierować do serwisów na których umieszczone są pliki.

Administracyjne :

  •   Kontakt z Administracją
  •   Regulamin - Zapoznaj się !
  •   Uploaduj na stronie - Zapraszamy !
  •   Tabela Kar - Zapoznaj się !
  •   Rejestracja nowego użytkownika - REJESTRACJA
  • strzałka do góry