Nasz czat
» » Narzędzia, Driver Updater

IObit Driver Booster PRO 5.5.0.844 Portable | PL

IObit Driver Booster PRO 5.5.0.844 Portable | PL


Komercyjna wersja programu do zarządzania sterownikami. Dba o każdy sterownik zainstalowany w systemie - po uruchomieniu aplikacji sprawdza, czy nie ukazała się jego nowa wersja. Po przeskanowaniu komputera pokazuje listę dostępnych aktualizacji i wystarczy tylko kliknąć, aby pobrał ich nowe wersje. W najnowszej wersji zlikwidowano zauważone bugi oraz zoptymalizowano pracę aplikacji.

Czytaj więcej

Kerish Doctor 2018 4.70 Portable | PL

Kerish Doctor 2018 4.70 Portable | PL


"Kerish Doctor jest wszechstronnym narzędziem do kompleksowej konserwacji i optymalizacji systemów z rodziny Windows. Dysponuje szeroką paletą przydatnych funkcji, umożliwiających naprawę typowych problemów z środowiskiem operacyjnym, oczyszczania zawartości komputera ze zbędnych plików, a także zarządzania zainstalowanymi w systemie aplikacjami, usługami itp.
Czytaj więcej

TweakBit PCSpeedUp 1.8.2.27 Multilingual Portable

TweakBit PCSpeedUp 1.8.2.27 Multilingual Portable

TweakBit PCSpeedUp 1.8.2.27 Multilingual Portable

TweakBit PCSpeedUp to potężne narzędzie, które przyspiesza działanie komputera, eliminując przyczyny spowolnienia, optymalizując zużycie zasobów w czasie rzeczywistym, przyspieszając połączenie z Internetem i automatycznie chroniąc prędkość w celu zapewnienia stałej szybkości działania. Oprogramowanie przeanalizuje ustawienia systemu Windows w celu sprawdzenia, czy pasują one do stylu użytkowania, a następnie dostosowuje ustawienia w celu wyeliminowania potencjalnych wąskich gardeł i zapewnienia maksymalnej prędkości. Program defragmentuje też dyski twarde, aby przywrócić wydajność i wyczyścić rejestr systemu Windows, aby pozbyć się uszkodzonych i przestarzałych kluczy. PCSpeedUp przeanalizuje i zoptymalizuje ustawienia połączenia z Internetem, abyś mógł szybciej przeglądać strony internetowe i pobierać pliki.

UWAGA ! Jeden link to 100% Darmowe pobieranie ! ZAPRASZAM
Czytaj więcej

Informacje

Copyright © 2017-2018 softarchive.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Informujemy: Strona softarchive.pl nie przechowuje żadnych plików, a jedynie informacje na ich temat (opis, długość, kodek, typ, rodzaj kompresji, suma kontrolna itp.) jak też odnośniki w postaci linków do serwisów na których znajdują się pliki. Administracja strony nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Wszelkie roszczenia prawne proszę kierować do serwisów na których umieszczone są pliki.

Administracyjne :

  •   Kontakt z Administracją
  •   Regulamin - Zapoznaj się !
  •   Uploaduj na stronie - Zapraszamy !
  •   Tabela Kar - Zapoznaj się !
  •   Rejestracja nowego użytkownika - REJESTRACJA
  • strzałka do góry