» » Narzędzia, Driver Updater

OEM Recovery Partition Creator 4.2.0

OEM Recovery Partition Creator 4.2.0

OEM Recovery Partition Creator dla zaawansowanych użytkowników może utworzyć kopię partycji i ratunkowego nośnika startowego, aby przywrócić komputer do pierwotnego stanu. Ideą aplikacji jest możliwość przywrócenia ustawień fabrycznych, podobnie jak w przypadku produktów Dell, HP i innych. Jeśli jednak nie jesteś zaawansowanym użytkownikiem, a nawet jeśli jesteś, możesz nie wiedzieć, od czego zacząć lub jak korzystać z programu. Dokumentacja jest ogromna i można ją łatwo zastąpić graficznym interfejsem użytkownika.
Czytaj więcej

IObit Driver Booster PRO 5.5.0.844 Portable | PL

IObit Driver Booster PRO 5.5.0.844 Portable | PL


Komercyjna wersja programu do zarządzania sterownikami. Dba o każdy sterownik zainstalowany w systemie - po uruchomieniu aplikacji sprawdza, czy nie ukazała się jego nowa wersja. Po przeskanowaniu komputera pokazuje listę dostępnych aktualizacji i wystarczy tylko kliknąć, aby pobrał ich nowe wersje. W najnowszej wersji zlikwidowano zauważone bugi oraz zoptymalizowano pracę aplikacji.

Czytaj więcej

Kerish Doctor 2018 4.70 Portable | PL

Kerish Doctor 2018 4.70 Portable | PL


"Kerish Doctor jest wszechstronnym narzędziem do kompleksowej konserwacji i optymalizacji systemów z rodziny Windows. Dysponuje szeroką paletą przydatnych funkcji, umożliwiających naprawę typowych problemów z środowiskiem operacyjnym, oczyszczania zawartości komputera ze zbędnych plików, a także zarządzania zainstalowanymi w systemie aplikacjami, usługami itp.
Czytaj więcej

TweakBit PCSpeedUp 1.8.2.27 Multilingual Portable

TweakBit PCSpeedUp 1.8.2.27 Multilingual Portable

TweakBit PCSpeedUp 1.8.2.27 Multilingual Portable

TweakBit PCSpeedUp to potężne narzędzie, które przyspiesza działanie komputera, eliminując przyczyny spowolnienia, optymalizując zużycie zasobów w czasie rzeczywistym, przyspieszając połączenie z Internetem i automatycznie chroniąc prędkość w celu zapewnienia stałej szybkości działania. Oprogramowanie przeanalizuje ustawienia systemu Windows w celu sprawdzenia, czy pasują one do stylu użytkowania, a następnie dostosowuje ustawienia w celu wyeliminowania potencjalnych wąskich gardeł i zapewnienia maksymalnej prędkości. Program defragmentuje też dyski twarde, aby przywrócić wydajność i wyczyścić rejestr systemu Windows, aby pozbyć się uszkodzonych i przestarzałych kluczy. PCSpeedUp przeanalizuje i zoptymalizuje ustawienia połączenia z Internetem, abyś mógł szybciej przeglądać strony internetowe i pobierać pliki.

UWAGA ! Jeden link to 100% Darmowe pobieranie ! ZAPRASZAM
Czytaj więcej
strzałka do góry