» PROGRAMY

Side 9 Screensaver

Side 9 Screensaver

POLECAM ;]

Świetny wygaszacz ekranu.
Ładne dziewczyny w bikini będą nam czyścić monitor.

Side 9 Screensaver to wygaszacz ekranowy stworzony przez firmę Ekstra Bladet ukazujący interesujące obrazy po zaprzestaniu pracy na komputerze użytkownika. Aplikacja zawiera zestaw czterech filmów wyświetlającyce skąpo ubrane panie w bikini wykonujące czynności czyszczące monitor.
Czytaj więcej

Windows 10 Redstone 6 (x64) (OEM Build) (18362.145) (Maj 2019) POLSKI

Windows 10 Redstone 6  (x64) (OEM Build) (18362.145) (Maj 2019)  POLSKI

KOMPILACJA Z MAJ 2019

Windows 10 jest to Ostatnia wersja systemu operacyjnego firmy Microsoft. Oficjalnie został wydany w 2015 roku i był początkowo oferowane bezpłatnie do uprawnionych użytkowników systemu Windows 7 i Windows 8.1. Ta nowa wersja łączy w sobie cechy od tych dwóch poprzednich dostosowany do potrzeb użytkowników w lepszy sposób zarówno na Komputery desktop/laptop, jak i urządzenia mobilne.

Artykuł był edytowany przez: first person - Wczoraj, 18:12
Powód: nowa wersja

Czytaj więcej

Ransomware Defender Pro 4.2.0

Ransomware Defender Pro 4.2.0

Ransomware Defender jest niewielkim narzędziem, które chroni komputer przed działaniem oprogramowania typu ransomware, którego twórcy żądają uiszczenia okupu w zamian za odszyfrowanie dostępu do treści. Program wykrywa nawet nieznane zagrożenia, które jeszcze nie zostały skatalogowane. Warto również wspomnieć o proaktywnej ochronie oraz braku konfliktów z innymi programami antywirusowymi.
Czytaj więcej
strzałka do góry