» » » ESET NOD32 Antivirus 11.1.54.0 Multilingual [PL]

ESET NOD32 Antivirus 11.1.54.0 Multilingual [PL]

ESET NOD32 Antivirus 11.1.54.0 Multilingual [PL]

ESET NOD32 Antivirus to legendarny już program antywirusowy słowackiej firmy ESET, charakteryzujący się bardzo szybkim silnikiem skanującym i dużą skutecznością działania. Potrafi on wykrywać i eliminować wirusy, rootkity, robaki internetowe, programy szpiegujące i wiele innych zagrożeń.


Program bazuje na skutecznym i cieszącym się popularnością silniku antywirusowym ESET NOD32, który zapewnia skuteczną ochronę komputera przy jednoczesnym utrzymaniu wydajności komputera na niezmienionym poziomie. W połączeniu z funkcją antyspyware oferuje proaktywną ochronę przed wszelkiego typu zagrożeniami, tymi znanymi, jak również nowymi, dotąd nierozpoznanymi. Ponadto moduł antyphishingowy potrafi chronić cenne dane przed próbami wyłudzenia, realizowanymi za pośrednictwem pułapek phishingowych (np. stron www podszywających się pod oryginalne serwisy internetowe banków).

ESET NOD32 Antivirus skutecznie eliminuje wszelakie exploity, które są trudne do wykrycia przez oprogramowanie zabezpieczające, blokują komputer i wyłudzają okupy, a także wykorzystują do ataków luki w różnego typu aplikacjach. W dalszej kolejności program oferuje moduł HIPS do analizy zachowań aplikacji w systemie Windows, ochronę przed atakami skryptowymi, kontrolę nośników wymiennych, skanowanie plików podczas pobierania, skanowanie w trakcie bezczynności z wykorzystaniem chmury, działającej w oparciu o dane gromadzone przez usługę reputacji o nazwie ESET Live Grid.

Najnowsza odsłona ESET NOD32 Antivirus wprowadza udoskonalony tryb gracza oraz skaner UEFI, który chroni przed zagrożeniami, które aktywują się jeszcze przed uruchomieniem systemu Windows.

UPLOAD :

✔ zawartość: Setup (💊 crack)
✔ System operacyjny: Windows® 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP (Service pack 3), and Windows Home Server 2011.
✔ wersje językowe: Multilingual
• wielkość całości: 95.27 MB / 100.41 MB
• rodzaj kompresji: .7z

✰ Strona ProducentaWersja x86

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!

Wersja x64

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
strzałka do góry