» » Akcesoria i Biuro

Atlantis Word Processor 3.3.0.1 / English

Atlantis Word Processor 3.3.0.1 / English

Atlantis Word Processor to rozbudowany edytor tekstu stanowiący alternatywę dla Microsoft Word, który oferuje możliwość pisania artykułów, książek, listów, raportów czy jakichkolwiek innych dokumentów. Liczne opcje edycji zawarte w Atlantis Word Processor zapewniają użytkownikowi mnóstwo swobody. Może on zmieniać kolor i rozmiar czcionki, pogrubiać wybrane fragmenty tekstu, podkreślać je czy też pisać kursywą. Opcja sprawdzania pisowni jest szczególnie przydatna w sytuacji, gdy chcemy wykluczyć ewentualne pomyłki; warto także skorzystać z funkcji autokorekty odpowiedzialnej za modyfikacje błędnie napisanych wyrazów.
Edytor obsługuje polskie znaki!
Czytaj więcej

Help & Manual 7.5.3 Build 4740+Portable / English

Help & Manual 7.5.3 Build 4740+Portable / English

Help&Manual to nowoczesne narzędzie do tworzenia oraz edycji plików pomocy w różnych formatach (m.in. PDF, WinHELP, HTML Help, e-Book), ze wzorowanym na edytorze tekstów interfejsem. Producent wzbogacił swoje oprogramowanie również o możliwość tworzenia zrzutów ekranowych (screen capture), czy dowolnego kształtowania szablonów dokumentów. Dodatkowo zaprojektujemy i wydrukujemy różnego rodzaju instrukcje dla użytkowników.
Czytaj więcej

PDF Shaper Professional & Premium 9.4 / Multi - brak PL

PDF Shaper Professional & Premium 9.4 / Multi - brak PL

Format PDF został stworzony przez firmę Adobe Systems w celu ułatwienia otwierania poszczególnych dokumentów na niezależnych względem siebie urządzeniach. Szybko zyskał sobie sporą popularność, a od kilku lat stanowi otwarty standard, dzięki czemu stał się jeszcze powszechniejszy. I o ile niezwykle często spotyka się z plikami o tym rozszerzeniu, tak już ich edycja zwykle jest utrudniona – a czasami wręcz niemożliwa. Mając jednak PDF Shaper, ważącą kilka megabajtów aplikację od GloryLogic, możemy bez problemu przekonwertować dowolny plik PDF na RTF, czyli taki, który odczyta większość edytorów tekstu i który będziemy mogli swobodnie modyfikować.
Czytaj więcej

PDF-XChange Editor Plus 8.0.333.0 MULTI-PL [ZAREJESTROWANA WERSJA]

PDF-XChange Editor Plus 8.0.333.0 MULTI-PL [ZAREJESTROWANA WERSJA]

PDF-XChange Editor Plus to oprogramowanie do przeglądania, edycji i tworzenia dokumentów PDF. Umożliwia szybkie tworzenie plików z PDF ze skanera, obrazów, plików txt czy rtf. Zawiera narzędzia do edycji plików takie jak: bezpośrednią edycję (ścieżki i obrazy), import z XPS, usuwanie i przesuwanie stron, import stron czy wstawianie pustych stron. PDF-XChange Editor Plus umożliwia podsumowywanie i eksportowanie komentarzy, konwersję do PDF spośród ponad 15 formatów, wsparcie dla rozszerzonego podpisywania dokumentów,. profile bezpieczeństwa, poprawione wtyczki przeglądania PDF. Program pozwala na rozpoznawanie tekstu OCR z zeskanowanych dokumentów, sprawdzanie pisowni, obsługę zakładek czy eksport.
Czytaj więcej
strzałka do góry