» » Akcesoria i Biuro

Ashampoo PDF Pro 2 v2.0.3.0 / Multi + PL

Ashampoo PDF Pro 2 v2.0.3.0 / Multi + PL

Ashampoo PDF Pro to kompletne rozwiązanie do zarządzania i edycji dokumentów PDF. Program posiada wszystko, co jest potrzebne do tworzenia, konwersji, edycji i łączenia i ochrony plików PDF. Pozwala tworzyć idealne dokumenty, które są czytelne na wszystkich urządzeniach. Program stanowi godną uwagi alternatywę dla programów typu Adobe Acrobat czy Foxit Advanced PDF Editor.
Czytaj więcej

FinePrint 10.07 / Multi

FinePrint 10.07 / Multi

FinePrint to rozbudowany program który umożliwia oszczędzanie papieru podczas drukowania poprzez drukowanie 2, 4 lub 8 stron na jednej kartce papieru.Program umożliwia dodawanie do druku znaków wodnych, obramowania konkretnych stron, daty drukowania, a także zaoszczędzenie miejsca na kartce, w przypadku, gdy chcemy ją umieścić w segregatorze. Program oferuje m.in. opcję druku dwustronnego.
Czytaj więcej

Corel PDF Fusion 1.14 / English

Corel PDF Fusion 1.14 / English

Corel PDF Fusion to rozbudowany pakiet do zarządzania plikami PDF, łączący w sobie narzędzia do ich przeglądania, tworzenia, konwertowania i edycji. Program podobnie jak większość aplikacji tego typu instaluje w systemie tzw. wirtualną drukarkę. To za jej pośrednictwem odbywa się proces tworzenia plików PDF otworzonych i zapisywanych do tego formatu w Corel PDF Fusion, a także kreowanych poprzez wydruk w dowolnym innym programie - np. edytorze tekstowym, przeglądarce grafiki, przeglądarce internetowej itp. Narzędzie wspiera metodę "przeciągnij-i-upuść"...
Czytaj więcej

pdfFactory Pro 7.07 / Multi

pdfFactory Pro 7.07 / Multi

pdfFactory Pro to jeden z najlepszych programów umożliwiających generowanie dokumentów w formacie PDF. Pliki PDF mogą być generowane z dowolnego programu posiadającego opcję drukowania. Wersja Pro w stosunku do podstawowej, wzbogacona jest o szereg funkcji przydatnych do zastosowań profesjonalnych. Główną różnicą jest możliwość zabezpieczania hasłem tworzonych dokumentów hasłem przed otwieraniem, kopiowaniem z dokumentu tekstu i grafiki, drukowaniem i edycją. Hasło jest kodowane 128-bitowym algorytmem szyfrującym.
Czytaj więcej

Wondershare PDFelement Professional 7.3.0.4571+Portable [wersja zarejestrowana] / English

Wondershare PDFelement Professional 7.3.0.4571+Portable [wersja zarejestrowana] / English

Wondershare PDFelement Pro to edytor plików PDF, w którym można bardzo łatwo tworzyć nowe dokumenty PDF i edytować już istniejące, o ile nie zostały zabezpieczone. Program został wyposażony w mechanizm OCR, rozpoznający tekst na zeskanowanych dokumentach. Wondershare PDFelement Pro został wyposażony w narzędzia podobne do edytora tekstu, a także pozwalające rozmieszczać elementy na stronach na wiele sposobów, jakie znajdziemy w programach DTP.

Artykuł był edytowany przez: Buratino - 14-11-2019, 17:55
Powód: Nowa wersja programu

Czytaj więcej

IDM UltraEdit 26.20.0.58 x64+x86 / English

IDM UltraEdit 26.20.0.58 x64+x86 / English

UltraEdit to zaawansowany i oferujący dużą liczbę przydatnych funkcji edytor stworzony głównie z myślą o programistach. Program jest jednym z najlepszych edytorów tekstu i heksadecymalnych dla programistów na świecie. Użytkownicy systemu Windows znają go od 1994 roku. UltraEdit oferuje szereg ciekawych i niespotykanych w innych programach narzędzi, które ułatwią prostą edycję tekstu, programowanie z kolorowaniem składni w wielu językach i edycję plików binarnych w formacie heksadecymalnym.

Artykuł był edytowany przez: Buratino - 14-11-2019, 10:32
Powód: Nowa wersja programu

Czytaj więcej

Adobe Acrobat Pro DC 2019.021.20056 MULTI-PL [REPACK]

Adobe Acrobat Pro DC 2019.021.20056 MULTI-PL [REPACK]

Adobe Acrobat Pro DC wraz z usługą Adobe Document Cloud jest wyjątkowym rozwiązaniem do tworzenia, podpisywania i udostępniania dokumentów w formacie PDF. Za pomocą programu możemy przekonwertujemy oraz uporządkujemy własne pliki PDF. W programie znajdziemy wbudowane narzędzie do podpisywania, certyfikacji oraz weryfikacji dokumentów. Acrobat Pro DC oferuje również możliwość dodawania i edytowania tekstu w pliku PDF na tablecie iPAD, eksportowanie plików PDF do formatu Office oraz stosowania standardów ISO.
Czytaj więcej
strzałka do góry