» » » Adobe Acrobat Pro DC 2019.012.20034 ~ Wersja Zarejestrowana

Adobe Acrobat Pro DC 2019.012.20034 ~ Wersja Zarejestrowana

Adobe Acrobat Pro DC 2019.012.20034 ~ Wersja Zarejestrowana

Adobe Acrobat Reader DC jest najnowszym wydaniem cieszącej się dużą popularnością przeglądarki plików PDF. Program jest zintegrowany z usługą Adobe Document Cloud, co pozwala na pracę z dokumentami na wielu urządzeniach jak komputery czy smartfony.Wspierane są pliki z formularzami jak i rozmaitymi typami multimediów. Wszystko to możliwe jest przy zachowaniu oryginalnego układu zawartości pliku jak kolorystyka, układ, czcionka czy rozmieszczenie grafiki.
Document Cloud łączy w sobie zestaw zintegrowanych usług, które działają w połączeniu z indywidualnym kontem użytkownika. W programie znajdziemy obsługę plików z SharePointa, ulepszony system nadawania podpisów cyfrowych czy usługę Mobile Link, która pozwala na otwieranie i edytowanie plików PDF na innych urządzeniach bez konieczności wcześniejszego pobierania i kopiowania.
Adobe Acrobat Reader DC charakteryzuje nowy interfejs oferujący szybki dostęp do narzędzi umożliwiających pracę w grupie, dodawanie notatek, komentarzy, rysowanie linii, kształtów czy podświetlanie wybranych fragmentów.


Zawartość uploadu:

» Setup (Wersja Zarejestrowana - UWAGA! uważnie zaznaczamy i wybieramy w kreatorze instalacji parametry i komponenty programu)
» Wymagania systemowe: 7, 8, 8.1, 10
» Wersja językowa: Multilingual | PL

Link: Home pageRozmiar: 547.08 MB ➤ rodzaj kompresji: .7-zip

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
strzałka do góry