Nasz czat
» » Wszystkie Inne

Adobe Dreamweaver CC 2018 18.2.0.10165 (x86/64) MULTI-PL [ZAREJESTROWANA WERSJA]

Adobe Dreamweaver CC 2018 18.2.0.10165 (x86/64) MULTI-PL [ZAREJESTROWANA WERSJA]

Dreamweaver CC jest profesjonalnym rozwiązaniem do tworzenia zaawansowanych stron i aplikacji internetowych. Od wielu lat jest edytorem należącym do ścisłej czołówki tego typu oprogramowania, który łączy wizualizację tworzonego projektu wraz ze wsparciem dla technologii ColdFusion, PHP5, ASP, ASP.NET, JSP i AJAX(dzięki wykorzystaniu platformy Spry).
Czytaj więcej

Microsoft Toolkit 2.6.4 Final


Microsoft Toolkit 2.6.4 Final

Zestaw narzędzi Microsoft Toolkit - to zestaw narzędzi i funkcji do zarządzania licencjonowaniem, wdrażaniem i aktywacją pakietu Microsoft Office i systemu Windows. Wszystkie dane wyjściowe z tych funkcji są wyświetlane w konsoli informacji. Wszystkie funkcje są uruchamiane w tle, a interfejs GUI jest wyłączony, aby zapobiec uruchomieniu wielu funkcji, ponieważ mogą one powodować konflikt lub powodować szkody, jeśli są uruchamiane jednocześnie. Funkcje dostosowujące ustawienia pakietu Microsoft Office (karta Dostosuj konfigurację), dezinstalator AutoKMS (jeśli jest zainstalowany program AutoKMS), program AutoRearm Uninstaller (jeśli jest zainstalowany program AutoRearm), program Office Uninstaller i narzędzie sprawdzania klucza produktu działa nawet wtedy, gdy pakiet Microsoft Office lub system Windows nie jest zainstalowany / obsługiwany.
Czytaj więcej

Informacje

Copyright © 2017-2018 softarchive.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Informujemy: Strona softarchive.pl nie przechowuje żadnych plików, a jedynie informacje na ich temat (opis, długość, kodek, typ, rodzaj kompresji, suma kontrolna itp.) jak też odnośniki w postaci linków do serwisów na których znajdują się pliki. Administracja strony nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Wszelkie roszczenia prawne proszę kierować do serwisów na których umieszczone są pliki.

Administracyjne :

  •   Kontakt z Administracją
  •   Regulamin - Zapoznaj się !
  •   Uploaduj na stronie - Zapraszamy !
  •   Tabela Kar - Zapoznaj się !
  •   Rejestracja nowego użytkownika - REJESTRACJA
  • strzałka do góry