» » » DVDFab 10.0.6.8 Multilingual [PL] Wersja Zarejestrowana

DVDFab 10.0.6.8 Multilingual [PL] Wersja Zarejestrowana

DVDFab 10.0.6.8 Multilingual [PL] Wersja Zarejestrowana

DVDFab 10.0.6.8 Multilingual [PL] Wersja Zarejestrowana

DVDFab to zestaw narzędzi przeznaczonych między innymi do kopiowania, konwertowania i nagrywania płyt DVD oraz Blu-ray. W skład programu wchodzą takie moduły jak: DVD Copy, Blu-ray Copy, DVD Ripper, Blu-ray Ripper, Blu-ray to DVD Converter, Video Converter, 2D to 3D Converter, DVD Creator, Blu-ray Creator, File Transfer oraz inne narzędzia darmowe jak HD Decrypter.DVD Copy umożliwia kopiowanie płyt DVD na wiele sposobów. Z różnych trybów kopiowania, można skopiować dowolną płytę DVD do DVDR lub zapisać na dysku twardym za pomocą kilku kliknięć.

Blu-ray Copy umożliwia kopiowanie danych z płyt Blu-ray w 4 różnych trybach. Pozwala też utworzyć kopie zapasową z płyt BD-R

DVD Ripper to bardzo przydatne i zarazem proste w obsłudze narzędzie, które pozwala na konwersje płyty DVD (AVI/MP4/WMV/MKV) do formatu jaki może być odtwarzany na urządzeniu przenośnym typu: iPod, PSP, Zune, Xbox 360 czy telefon komórkowy. Aplikacja obsługuje standardy NTSC i PAL. Ponadto program daje możliwość ręcznego dodawania urządzeń na które chcemy skopiować pliki.

Blu-ray Ripper (3D Plus) to oprogramowanie do zgrywania i konwertowania Blu-ray do różnych plików wideo. Umożliwia kopiowanie danych do formatu obsługiwanych przez urządzenia i konsole typu Xbox 360, PlayStation 3. Przekonwertowane pliki można nagrać na nośnik i odtwarzać na urządzeniu ze wsparciem 3D.

Blu-ray to DVD Converter to program dzięki któremu przekonwertujemy płytę Blu-ray do postaci DVD. Płyta w ten sposób przekonwertowana i nagrana będzie w pełni kompatybilna z odtwarzaczami DVD. Program usuwa popularne zabezpieczenia AACS, BD-Live, UOPs, BD+, RC, MKB V20 oraz MKB V21. Dodatkowo mamy możliwość łączenia kilku płyt Blu-ray na jednej płycie DVD w wersji 5 lub DVD9.

Video Converter to w pełni funkcjonalny i potężny konwerter wideo, który odczytuje niemal wszystkie popularne formaty wideo z Internetu i konwertuje je na komputerze do różnych postaci. Program jest ze wsparciem HD. Istnieje ponad 10 dostępnych trybów konwersji: takich jak Generic, iPod, iPhone, IPAD (IPAD 2), PSP, ZUNE, NDS, Xbox 360, Apple TV, PS3, Cell Phone, PVP, PDA, itp. Poza tym, można dodać więcej obsługiwanych urządzeń ręcznie.

2D do 3D Converter jest pierwszym na świecie w pełni wyposażonym oprogramowaniem do przekształcania zwykłego obrazu 2D DVD / Blu-ray do 3D w różnych formatach jak: AVI, MP4, MKV, FLV, M2TS, TS itp. Tak przekonwertowany plik może być odtworzony na komputerze lub na innym zewnętrznym urządzeniu.

DVD Creator konwertuje pliki wideo do formatu DVD-Video

Blu-ray Creator konwertuje filmy w wysokiej jakości do formatu

HD Decrypter jest prostszą wersją DVDFab DVD Copy. Kopiuje cały dysk DVD na dysk twardy i usuwa wszystkie zabezpieczenia (CSS, RC, RCE, APS, UOPs, Sony ARccOS) podczas kopiowania.

File Transfer to niewielkie, a zarazem proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do przesyłania przekonwertowanych plików na takie urządzenia jak iPod, PSP, Zune.

DVDFab Technology:

? The BluPath analysis tool can quickly and precisely find the right playlist and region code for Blu-ray.
? StealthyClone will help users backup/clone BDs regardless of Sony DADC Screen Pass and other structural protections.
? Lightning Shrink ? world?s most efficient GPU-acceleration based Blu-ray compressing technology to rip or convert Blu-rays within one hour.
? DVDFab can solve playback problem of the copy of Cinavia protected Blu-ray on PS3
? Lightning-Recoding technology is the homebrew of DVDFab applied in Blu-ray Copy
? .miniso file can be produced by Blu-ray Copy and mounted by Virtual Drive to simulate ISO image
? Intel Quick Sync makes DVDFab quicker at video decoding/encoding during copy/ripping/conversion
? NVIDIA CUDA and AMD APP accelerate DVDFab?s speed in DVD/Blu-ray/video conversion
? BD Shrink technology enables DVDFab Blu-ray Copy to compress Blu-ray (3D) movies to smaller sizes to fit on blank BD 25/BD 9/BD 5 discs.
? BDInfo will help you get the detailed information on the Blu-ray you are backing up.
? DVDFab supports 4K UHD (3840 x 2160) videos to help you enjoy ultra high definition experience.
? H.265 codec compresses video files to the half size with the same video quality as the original and DVDFab supports it all roundly.


? Zawartość uploadu:

? Setup (Zarejestrowany - Nie updatować !)
? Wymagania systemowe: Windows? XP, Vista, 7, 8.1 & 10 (32 & 64 bit)
? Wersja językowa: Multilingual | PL

? Link: Home pageRozmiar: 169.5 MB ? rodzaj kompresji: .zip

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
strzałka do góry