» » » Sony Catalyst Production Suite 2018.1

Sony Catalyst Production Suite 2018.1

Sony Catalyst Production Suite 2018.1

Catalyst Production Suite to pakiet złożony z dwóch narzędzi do produkcji i postprodukcji wideo: Catalyst Prepeare, przeznaczony do zgrywania materiału z kamer i wstępnej obróbki, oraz Catalyst Edit, przeznaczony do nieliniowego montażu i nakładania efektów specjalnych.


Catalyst Production Suite dostarcza kompletne środowisko do przygotowywania filmów, od momentu podłączenia kamery do komputera po rendering filmu z napisami końcowymi. Znajdziemy tu świetne narzędzia do zarządzania materiałami i sortowania źródłowych klipów, precyzyjną korekcję barw importowanych filmów oraz intuicyjny edytor, który można szybko opanować i rozszerzać profesjonalnymi wtyczkami.

Catalyst Prepare pozwala przeglądać materiał przed skopiowaniem ich na dysk, masowo je przenosić w wybrane miejsce i transkodować. Klipy można gromadzić w katalogach (bins) i wstępnie ułożyć według scenariusza (storyboard), który zostanie zsynchronizowany z programem na innych komputerach za pośrednictwem konta użytkownika. Od razu po imporcie można poprawić barwy, także na wielu materiałach jednocześnie.

Biblioteka jest od razu dostępna w Catalyst Edit, gdzie odbywa się właściwa praca. Narzędzia w programie zostały pogrupowane zadaniowo, a podstawowe i często używane narzędzia do montażu znajdują się zawsze pod ręką. Co ważne, można edytować dźwięk i obraz razem lub osobno, zależnie od potrzeb ujęcia.

Catalyst Edit można rozszerzać za pomocą wtyczek, Producent dostarcza prawie 50 efektów, można też doinstalować własne w formacie OpenFX (OFX). Znajdziemy tu na przykład wtyczkę do kluczowania ujęć na greenscreenie, precyzyjnej kontroli barw, tworzenia masek, stabilizacji obrazu, manipulacji przejściami i wiele innych. Przy nakładaniu efektów można nie tylko decydować o ich parametrach, ale też o kolejności.

Gotowe projekty można eksportować w formatach FCPX oraz dla programów Adobe Premiere, Avid lub Vegas Pro. Można również renderować film gotowy do publikacji, precyzyjnie dopasowując ustawienia kodeków.

Programy z linii Catalyst obsługują materiały 4K z wielu kamer, a także formaty Sony Pro. Można w nich pracować z materiałami HDR.


The Catalyst Production Suite workflow
With strong family support, you can accomplish amazing things. The Catalyst family provides powerful media prep and focused, fast editing that you can rely on to translate the vision in your head to an experience that moves your viewers.

Catalyst Prepare takes care of all of your media prep needs:
- View your media directly from a camera, deck, or card reader
- Make a full-volume backup with checksum verification
- Organize clips into bins
- Batch copy clips
- Batch transcode clips
- Make color adjustments and apply looks
- Set in/out points
- Establish multichannel audio assignments
- Batch upload clips Ci, the Sony video cloud service
- Assemble a rough cut with the Storyboard feature

Catalyst Edit
In Catalyst Edit, turn your beautiful footage into a polished, finished product. To save time, access your Catalyst Prepare libraries directly and import existing storyboards to cut your project together quickly and creatively. The focused toolset gives you quick access to all the essential cutting tools as well as effects, titling, and other tools to bring your production from imagination to screen.
RELEASE NOTES:

UPLOAD :

✔ zawartość: Setup (💊 crack)
✔ System operacyjny: 64-bit operating system: Microsoft® Windows 7, Windows 8.1, or Windows 10
- 2 GHz processor (multicore or multiprocessor CPU recommended for HD; 8 cores recommended for 4K)
- 500 MB hard-disk space for program installation
- Solid-state disk (SSD) or high-speed RAID for 4K media
- 4 GB RAM (8 GB recommended; 16 GB recommended for 4K)
- NVIDIA, AMD/ATI, or Intel GPU with support for OpenCL 1.1 or later with at least 512 MB of memory (2 GB recommended for 4K) or a CPU with SSE 4.2 or higher. OpenGL 2.1 is recommended for optimum performance.
✔ wersje językowe: Multilingual
• wielkość całości: 471.82 MB
• rodzaj kompresji: .7z

✰ Strona ProducentaAby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
strzałka do góry