» » » ApowerREC 1.3.6.15 (Build 05/16/2019) Multilingual

ApowerREC 1.3.6.15 (Build 05/16/2019) Multilingual

ApowerREC 1.3.6.15 (Build 05/16/2019) Multilingual

ApowerREC to nowoczesne narzędzie przeznaczone do rejestrowania aktywności użytkownika na komputerze i zapisywania jej na dysku twardym w formie wysokiej jakości materiału wideo (MP4, WMV, AVI, MOV, FLV, MPEG, VOB lub ASF).


Program pozwala rejestrować dowolną czynność wykonywaną na komputerze z systemem Windows, umożliwiając sprawne i wygodne tworzenie różnego typu poradników, rejestrowanie wideo-rozmów czy strumieni wideo nadawanych za pośrednictwem Internetu. ApowerREC umożliwia przechwytywanie obrazu w trybie pełnoekranowym lub z dowolnego, zdefiniowanego przez użytkownika obszaru ekranu.

ApowerREC bardzo dobrze radzi sobie z rejestrowaniem wszelakiego wideo, dając przy tym możliwość nagrywania dźwięku z mikrofonu (MP3, ACC, OGG, WMA, WAV oraz FLAC) i jego synchronizacji z obrazem. Dzięki narzędziowi zarejestrujemy również obraz z kamerki internetowej oraz wykonamy statyczne zrzuty ekranu (PNG, BMP, JPG, GIF i TIFF).

Aplikacja wyposażona została w dopracowany i wygodny w użyciu interfejs graficzny. Oferuje wsparcie dla skrótów klawiszowych, które usprawnią codzienną obsługę narzędzia i wykonywanie typowych operacji. ApowerREC z powodzeniem polecić można amatorom, jak również bardziej wymagającym odbiorcom.

Zawartość uploadu:

✔ Setup (crack)
✔ Wymagania systemowe: XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10
✔ Wersja językowa: Multilingual

Link: Home page• Rozmiar: 53.15 MB
• rodzaj kompresji: .7z

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
strzałka do góry