» » Graficzne

Marvelous Designer 8 4.2.297.40946 (x64)

Marvelous Designer 8 4.2.297.40946 (x64)

Marvelous Designer to potężne dynamiczne oprogramowanie odzieżowe 3D, które służy do tworzenia wirtualnej mody do robienia ubrań, a także do ozdabiania postaci 3D w grach wideo, filmach i animacjach. Program zyskał sobie popularność w studiach zajmujących się produkcją gier komputerowych (m.in. EA Konami). W przykładach zastosowania możemy znaleźć również kinowe produkcje filmowe (The Hobbit, The Adventures of Tin Tin) stworzone m.in. przez studio Weta Digital.
Czytaj więcej

Helicon Focus Pro 7.5.6 MULTI-PL (x64)

Helicon Focus Pro 7.5.6 MULTI-PL (x64)

Helicon Focus to profesjonalne narzędzie kierowane do fotografów, którzy wykonują zdjęcia w technice makro lub mikroskopowej. Pomimo to wykorzystywane ono może być także do obróbki zdjęć innego typu (portrety, krajobrazy, architektura itp.), umożliwiając użytkownikowi maksymalne wyostrzenie i uwydatnienie szczegółów fotografii znajdujących się na różnych planach kadru.
Czytaj więcej

WYSIWYG Web Builder 15.0

WYSIWYG Web Builder 15.0

WYSIWYG Web Builder to profesjonalne oprogramowanie do tworzenia i edycji stron internetowych. W aplikacji zastosowano technologię WYSIWYG, umożliwiająca projektowanie zaawansowanych stron bez znajomości języków programowania. W dodatku obsługuje nowoczesną metodę „przeciągnij i upuść”, która znacznie usprawnia i przyśpiesza wykonywanie różnych czynności w programie.
Czytaj więcej

Album DS 11.4.1 (x64) Multilingual

Album DS 11.4.1 (x64) Multilingual

DS Album - jeden z najbardziej popularnych programów do tworzenia kolaży fotograficznych i albumów fotograficznych. W pełni kompatybilny z Adobe Photoshop. Zawiera ponad 600 szablonów, które możemy łatwo dostosować do wielkości albumu. Album DS, aby szybko i łatwo tworzyć wspaniałe albumy cyfrowe wraz ze znanym i ulubionym programie Adobe Photoshop.
Czytaj więcej
strzałka do góry