» » Urządzenia Mobile

Aircopy 3.10 Build 191006

Aircopy 3.10 Build 191006

Aircopy 3.10 Build 191006

Oprogramowanie AirCopy przesyła pliki między telefonem a komputerem. Bezprzewodowy, łatwy, szybki i bezpieczny sposób przesyłania plików z telefonu na komputer lub z komputera na telefon Obsługa Androida i iPhone'a - Bez pobierania aplikacji na telefon - Przesyłanie zdjęć, filmów i dokumentów przez WiFi, Łatwe 3 kroki - Pobierz AirCopy na komputer - Zeskanuj kod QR w telefonie - Prześlij pliki.
Czytaj więcej

Aiseesoft FoneLab for Android 3.1.8

Aiseesoft FoneLab for Android 3.1.8

FoneLab for Android to narzędzie przeznaczone do skutecznego odzyskiwania danych z urządzeń mobilnych opartych na systemie Android. Za jego pomocą można przywrócić wiele rodzajów plików jak dokumenty Word, Excel, PPT, PDF, HTML, Zip, RAR, zdjęcia, muzykę, filmy, wiadomości tekstowe historię połączeń.

Artykuł był edytowany przez: first person - 8-12-2019, 17:28
Powód: nowa wersja

Czytaj więcej

IOTransfer Pro 4.0.0.1531 MULTI-PL

IOTransfer Pro 4.0.0.1531 MULTI-PL

IOTransfer to łatwe w użyciu, ale wydajne narzędzie do przesyłania i zarządzania danymi między komputerem z Windows a urządzeniem z iOS. Program umożliwia przesyłanie zdjęć, muzyki, filmów i kontaktów za pomocą jednego kliknięcia. Dzięki nowe obsługiwanej karcie kontaktów, możesz zarządzać w prosty sposób i sprawdzać informacje o kontaktach z urządzeniem iOS i zarządzać nimi. IOTransfer dodaje także funkcje iOS Clean, która pomaga usuwać różne rodzaje śmieci, uwalniając cenne miejsce i sprawiając, że urządzenie iOS jest znacznie stabilniejsze.

Czytaj więcej

MOBILedit Forensic Express Pro 7.0.0.16390 (x86/x64)

MOBILedit Forensic Express Pro 7.0.0.16390 (x86/x64)

MOBILedit Forensic Express to program, który pozwala dokładnie sprawdzić zawartość telefonu komórkowego: od wersji oprogramowania po notatki i wiadomości SMS. Wszystkie operacje wykonywane są w interfejsie podobnym do zwykłego menedżera urządzeń mobilnych, który wyświetla szczegółowo wszystkie informacje, do których można uzyskać dostęp za pomocą wygodnego menu. Z MOBILedit! Forensic, możesz wyodrębnić wszystkie informacje przechowywane w telefonie. Program może łączyć się z dowolnym urządzeniem za pośrednictwem podczerwieni, Bluetooth lub kabla.
Czytaj więcej
strzałka do góry