Ludzie i bogowie (2020) sezon 1PL.720p.WEB-DL.x264| SERiAL PL


Ludzie i bogowie (2020) sezon 1PL.720p.WEB-DL.x264| SERiAL PL

kraj Polska
gatunek wojenny


13-odcinkowy serial historyczny "Ludzie i bogowie", oparty na autentycznych wydarzeniach z II wojny światowej.
Głównymi bohaterami serialu są dwaj przyjaciele: dowódca Pazura, Leszek Zaręba, ps. Onyks i Tadeusz Korzeniewski ps. Dager. Należą do oddziału o kryptonimie Pazur działającego w czasie II wojny światowej w Warszawie, w strukturach kontrwywiadu Komendy Głównej Związku Walki Zbrojnej Armii Krajowej. Co więcej, "Onyks" i "Dager" zajmują się wykonywaniem wyroków śmierci.
W produkcji występują m.in. Jacek Knap, Dawid Dziarkowski, Aleksandra Justa i Katarzyna Dorosińska. Serial reżyseruje Bodo Kox.

Artykuł był edytowany przez: MoTyleK - Wczoraj, 22:59
Powód: + 7 odcinek

Czytaj więcej

Szadź (2020) {Sezon 1} PL.720p.WEB-DL.x264-TVND | PL


Szadź (2020) {Sezon 1} PL.720p.WEB-DL.x264-TVND | PL

Gatunek:Thriller
Produkcja: Polska
Siedmioodcinkowy thriller z wątkiem kryminalnym w tle. W tej opowieści zagadki nie stanowi jednak tożsamość mordercy, a motywy jego działania. Co łączy sprawcę z komisarz prowadzącą śledztwo? Dlaczego wszystkie ofiary to głęboko wierzące młode dziewczyny? Wyścig z czasem trwa. Czy komisarz Polkowska trafi na ślad mordercy i zapobiegnie kolejnym zbrodniom? Każdy odcinek odkryje przed widzami część prawdy o tym, co łączy policjantkę z Piotrem Wolnickim (Maciej Stuhr) – religioznawcą, pozornie wzorowym mężem i ojcem, który w okrutny sposób pozbawia życia swoje ofiary!


Czytaj więcej
strzałka do góry