Nasz czat
» TABELKA KAR

TABELKA KAR

UWAGA ! Osoba wstawiająca ma obowiązek dopilnować żeby artykuł posiadał widoczne zdjęcia i nie tylko po wstawianiu !
Wszystkie newsy z brakującymi fotkami będą natychmiast cofane do poczekalni a upolader ma obowiązek w ciągu 3 dni uzupełnić braki i opublikować newsa nawet z aktualną datą w przeciwnym razie artykuł zostanie usunięty !

Krótki artykuł, ta część która wyświetlana jest na stronie głównej jest typowo informacyjna i proszę nie zamykać opisu w [quote] ponieważ używamy tego w rozwinięciu newsa do Danych Technicznych czy też Zawartości Uploadu. Newsy źle wstawione zostaną  cofnięte z publikacji do poprawienia a wielokrotne powtarzanie się takich artykułów zakończy się ich usunięciem lub 3 dniowym BANEM.
NEWS z filmem powinien posiadać informację: reżyseria, scenariusz, gatunek, produkcja i premiera
✔ Na pierwszej stronie nie dodajemy zbędnych zdjęć typu nagroda lub używane hostingi do plików i nie rozciągamy newsa (skracamy opisy filmów czy też programów )
Artykuł nie powinien zawierać koloru czerwonego ponieważ zarezerwowany jest do celów administracyjnych !
NEWS z Tapetami lub Grafiką powinien posiadać przyjemną dla oka prezentację na pierwszej stronie ( co najmniej 4 miniaturki a jak nie wstawiamy screenu w rozwinięciu art. to 8 szt. ) o wymiarze nie przekraczającym 500x850 piksel a na drugiej stronie screen zawartości co najmniej 6 miniaturek w jednej fotce o maksymalnych wymiarach 580x1200 piksel.

Dubel na stronie:


Kategoria FILM i GRY - Taki sam news możemy wstawić po upływie 24 godz.
Kategoria Tapety na PULPIT -  Po upływie tygodnia możemy wstawić już taki sam news !
Pozostałe kategorie to: CAŁKOWITY ZAKAZ DUBLOWANIA
✴ Częste dublowanie to ostrzeżenie.
✴ Nagminne dublowanie BAN od 3 dni w górę  a uzależnione to jest od przyczyn.
✴ W razie powtarzania się dalej dublowania, obniżenie rangi włącznie do użytkownika.
✴ Autor newsa dubla ma godzinę na usunięcie artykułu bez konsekwencji.

DUBEL nie zgłoszony w ciągu 12 godz. uważamy za przedawniony i nie będziemy ich usuwać bo to nie ma sensu.

Obca reklama na stronie.


Obowiązuje całkowity zakaz reklamowania na stronie, w okładce artykułu, pliku, cracku oraz komentarzach i czacie


dotyczy też reklamy hostingów a zwłaszcza ich, chyba że one zaczną reklamować naszą stronę !

UWAGA !

Pojawiły się ostatnio filmy zawierające reklamy. Uprzejmie prosimy o nie wstawianie takich linków bo news zostanie automatycznie skasowany a uporczywe zamieszczanie zostanie nagrodzone BANEM

✔ Obca reklama na stronie fileland.pl to tygodniowy  BAN a następne nie wytłumaczone przewinienie to usunięcie konta dożywotnio.
✔ Zakaz zakładania kilku kont na stronie fileland.pl. Dublowane konta zostaną natychmiast usunięte wraz z kontem właściciela.

Wymiary zdjęcia w newsie


Prawidłowe wymiary to:

500 x 750

- Krótki Artykuł

580 x do 1200

  Pełny Artykuł - strona druga ( zdjęcie SCREEN )

Podane wymiary są wymiarami maksymalnymi a wstawiony obrazek może mieć mniejsze wymiary oby był czytelny i widoczny.☛ Jedno wstawienie fotki w newsie ze złymi wymiarami ( nie celowe ) to informacja dla wstawiającego i natychmiastowe poprawienie jej przez autora artykułu.
☛ Nagminne wstawianie foto ze złymi wymiarami to ostrzeżenie a w razie powtarzających dalej się naruszeń regulaminu użytkownik będzie ponosił konsekwencje aż do obniżenia rangi.
☛ Całkowity zakaz podbijanie artykułu na czołowe miejsce  bez wyraźnej przyczyny i nie poinformowaniu o tym Moderatora. ( nie dotyczy seriali, gdzie dodawane są odcinki )
☛ W artykule należy zaznaczyć : Wyświetl tą informację w artykule  i wypełnić pole Powód edycji.

PW: Trooper


Nagminne naruszanie tego punktu będzie groziło BANEM na 3 dni. Powtarzające się dalej łamanie  punktu karą do obniżenia rangi włącznie.

Informacje

Copyright © 2017-2018 softarchive.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Informujemy: Strona softarchive.pl nie przechowuje żadnych plików, a jedynie informacje na ich temat (opis, długość, kodek, typ, rodzaj kompresji, suma kontrolna itp.) jak też odnośniki w postaci linków do serwisów na których znajdują się pliki. Administracja strony nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Wszelkie roszczenia prawne proszę kierować do serwisów na których umieszczone są pliki.

Administracyjne :

  •   Kontakt z Administracją
  •   Regulamin - Zapoznaj się !
  •   Uploaduj na stronie - Zapraszamy !
  •   Tabela Kar - Zapoznaj się !
  •   Rejestracja nowego użytkownika - REJESTRACJA
  • strzałka do góry