» » » Epoka lodowcowa / Ice Age (2002-2016) V2.MULTi.720p.BluRay.x264.DTS.AC3-DENDA / DUBBING i NAPISY PL

Epoka lodowcowa / Ice Age (2002-2016) V2.MULTi.720p.BluRay.x264.DTS.AC3-DENDA / DUBBING i NAPISY PL

Epoka lodowcowa / Ice Age (2002-2016)
COLLECTION.V2.MULTi.720p.BluRay.x264.DTS.AC3-DENDA


DUBBING i NAPISY PL

Epoka lodowcowa / Ice Age (2002-2016) V2.MULTi.720p.BluRay.x264.DTS.AC3-DENDA / DUBBING i NAPISY PL

Epoka lodowcowa / Ice Age (2002)
V2.MULTi.720p.BluRay.x264.DTS.AC3-DENDA


OPIS:

Akcja dzieje się podczas wielkiej migracji zwierząt 20000 lat temu. Jak się okazuje można się sprzeciwiać ogólnym trendom migracyjnym (tak jest w przypadku mamuta Manfreda - alias "Maniuś") albo można się spóźnić (leniwiec Sid). Tak poznaje się para zwierzaczków, która podczas swojej wędrówki ratuje ludzkie dziecko i postanawia się nim zaopiekować. Po jakimś czasie dołącza do nich tygrys szablozęby Diego, który próbuje im odebrać dziecko. Tak rozpoczyna się fantastyczna podróż tej trójki, która zaczyna się ze sobą powoli zaprzyjaźniać. Podróż przypada na okres zlodowacenia lądów, a to jest dla nich dodatkową motywacją do pośpiechu i do wspólnego "radzenia" sobie z problemami.

DANE TECHNICZNE:
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!Epoka lodowcowa 2: Odwilż / Ice Age 2: The Meltdown (2006)
V2.MULTi.720p.BluRay.x264.DTS.AC3-DENDA


OPIS:

Epoka lodowcowa dobiega końca. Gruba pokrywa lodowa topnieje, zagrażając zwierzętom, które mieszkają w dolinie. Sęp daje im wskazówkę: jeśli nie chcą utonąć w wodzie ze stopniałego lodowca, muszą udać się na drugą stronę doliny, gdzie czeka na nich ratunek - łódź, do której zmieszczą się wszystkie. Chcąc nie chcąc zwierzaki wyruszają na pielgrzymkę. Wśród nich są znani z pierwszej części filmu mamut Maniek, leniwiec Sid i tygrys szablozębny Diego. Tylko szalony Wiewiór zostaje, za wszelką cenę chcąc "upolować" orzeszka. W filmie nie zabraknie nowych bohaterów. Wśród nich na pierwszy plan wysuwa się mamucica Ela i wyjątkowo dokuczliwe oposy: Zdzich i Edek.

DANE TECHNICZNE:
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów / Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009)
V2.MULTi.720p.BluRay.x264.DTS.AC3-DENDA


OPIS:

Kontynuacja jednego z największych przebojów kina animowanego ostatnich lat, w której poznamy dalsze przygody leniwca Sida, mamuta Manny’ego, tygrysa szablozębego o imieniu Diego i Scrata – wiewiórki, która przyczyniła się do nadejścia epoki lodowcowej. W kinach, w których dostępna jest projekcja cyfrowa, film wyświetlany będzie w wersji trójwymiarowej.

DANE TECHNICZNE:
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów / Ice Age: Continental Drift (2012)
V2.MULTi.720p.BluRay.x264.DTS.AC3-DENDA


OPIS:

Szaleńczy pościg Scrata za upragnionym żołędziem od zarania dziejów powoduje poważne konsekwencje, na skutek których Ziemia ulega kolejnym przeobrażeniom. Tym razem wywołuje kontynentalny kataklizm, rzucając Mańka, Diego i Sida w wir największej przygody, podczas której Sid łączy się ze swoją dawno nie widzianą zrzędliwą babcią a grupa przyjaciół musi wykiwać całą menażerię morskich piratów, chcących uniemożliwić im powrót do domu.

DANE TECHNICZNE:
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie / Ice Age: Collision Course (2016)
MULTi.720p.BluRay.x264.DTS.AC3-DENDA


OPIS:

Bohaterowie czterech filmów z serii "Epoka lodowcowa", które w polskich kinach obejrzało ponad 6 milionów widzów, powracają, by przeżyć prawdziwie niezwykłą przygodę. Tym razem niepoprawny Wiewiór w pogoni za upragnionym orzeszkiem wystrzelony zostaje… w kosmos, gdzie niechcący powoduje katastrofę, w wyniku której w kierunku Ziemi zmierza wielki meteor. Zanim dojdzie do "mocnego uderzenia", Maniek, Diego i Sid muszą stawić czoło niezwykłym zjawiskom, wśród których są gigantyczne fale, wyładowania elektryczne i inne fenomeny natury.

DANE TECHNICZNE:
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.

Wyszukaj w Google

strzałka do góry